Krásné bříško z pohodlí domova

Kam se jen podíváme, tam na nás doslova hledí vysportované a pevné postavy nejrůznějších žen různých věkových kategorií a povolání. Není pak divu, že se většina žen za své tělo stydí a období léta je tak pro ně naprostou noční můrou. Důležitým faktem, který si musíme připustit je, že většina těchto fotografií je značně upravených a pózují na nich nejčastěji ženy, jejichž práci je mít pevná a opečovávaná těla. Nestojí tedy za to se s těmito nereálnými ideály srovnávat. Chcete-li být ale nejlepší verzí sebe sama a pokusit se o přetvoření tuku na břiše na nějakou tu svalovou hmotu, uděláte jistě správný krok pro své zdraví.

Hlavním faktorem na této cestě tak je počínat si zdravou cestou. Zapomeňte tak na nesmyslné a drastické diety, které vedou pouze k jo-jo efektu a zpomalení metabolismu. Neuvažujte také nad neudržitelným cvičebním režimem, kterým si stanovíte, že budete každý den navštěvovat fitness centrum, protože bez toho to přeci nejde. Opak je totiž pravdou. Cviky na břicho zvládnete i doma Bmikalkulacka a stejně tak se u cesty za krásným bříškem najíte.

Měření pasu

Vůbec nevětší pozornost se při hubnutí a zpevňování klade na stravu. Strava ovlivňuje vzhled a zdraví vašeho těla až ze sedmdesáti procent. Zaměřte se tak na to, abyste měli dostatek kvalitních potravin, které nahradí ty zpracované. Zkuste také co nejvíce omezit tučná, smažená, sladká a chemicky upravená jídla. Naopak zařaďte kvalitní tuky, dostatek bílkovin, ryby a zeleninu s ovocem. Zkrátka se soustřeďte na základní rady z oblasti zdravé výživy a snažte se nad svou stravou zamýšlet.

Fit žena

Bez pohybu ovšem kýžených výsledků také nedosáhnete. Nedopouštějte se ovšem stejné chyby, jako většina začátečníků, kteří se domnívají, že když chtějí dosáhnout výsledků v oblasti břicha, stačí, když budou cvičit a zaměřovat svou pozornost pouze na tuto oblast. Důležité je zařazení komplexního a co největšího množství pohybu. Zařadit byste tak měli nejen klasické cviky na oblast břicha, ale také chůzi, kardio a hiit tréninků, váš oblíbený sport anebo třeba běh. Velkou výhodou je, že v dnešní době je všude velké množství videí, které vám s prací na six packu rády pomůžou. Ženy by se neměly bát ani zařazení silových tréninků, které výrazně zvyšují rychlost našeho metabolismu.