Jak uspokojit ženu?

Ačkoli v oblasti vztahů je většina z nás, doufejme, staromódní, a všichni věříme v posvátnost každého spojení muže a ženy zejména po citové stránce, není radno opomíjet ani jejich fyzické zážitky. Každý vztah by měl být založen primárně na důvěře, zdravé komunikaci a vzájemné toleranci – tyto aspekty vám jako první vyjmenuje nejeden partnerský terapeut nebo psycholog v manželské poradně. Nicméně, co by byl kterýkoli vztah bez toho, aniž by se partneři přitahovali také fyzicky. Vzájemná intimita, tělesná blízkost a tělesný kontakt hrají velmi důležitou roli v každém partnerství či manželství. A stejně tak se i velmi často většina z nás potýká s problémy, které pramení právě z této sféry našeho života.

pár v posteli

Jedním z nejzákladnějších problémů, proč máte vy a vaše přítelkyně či manželka neuspokojivý sexuální život, bývá často problém právě v komunikaci. Stereotypem je skutečnost, že během každého sexuálního kontaktu dosahuje vyvrcholení pouze (a vždy) jen muž, kdežto žena spíše výjimečně. Abyste dosáhli jako muž skvělých výsledků ve vašich fyzických aktivitách, je nutno brát v potaz problematiku ženského orgasmu a společně se svou partnerkou přijít na to, jak k ní v sexu přistupovat tak, aby i pro ni bylo snadné jej dosáhnout. Sexuální akt by nikdy neměl být jednostranný. Proto mluvte, ptejte se a diskutujte. Je možné, že vaše přítelkyně se pouze zdráhá vám se svým problémem svěřit, ale pravda bývá vždy lepším řešením, než jakákoli vnitřní nespokojenost nebo předstírané vyvrcholení.

ženská silueta

Další kapitolou, která souvisí s nadcházející oblastí ženského orgasmu je samozřejmě fakt, že spousta mužů se potýká s předčasnou ejakulací. Tento termín je těžké přesně definovat ve smyslu konkrétního časového údaje, nicméně, v případě, že se vaše ejakulace dostaví záhy po zahájení sexuálního styku, nebo máte-li opakovaně problém s jejím udržením, je označení „předčasná“ určitě nasnadě. Nemusíte si však s touto terminologií dělat vrásky. Je potřeba tento problém prozkoumat do hloubky a zjistit, co vám jej způsobuje – zda potřebujete častější sexuální kontakt se ženou, nebo častěji masturbovat, nebo zda by vám pomohlo zapojit vhodné látky na podpoření vaší výdrže v daný okamžik. Pokud shledáváte tuto potíž jako dlouhotrvající a z pohledu vaší psychicky neřešitelnou, vyzkoušejte tablety na oddálení ejakulace https://www.nejlevnejsigenerika.to/oddaleni-ejakulace.