Zlatá čísla sestavujte podle vlastního data narození

Pořídit si nějaké dobře zapamatovatelné, atraktivní číslo mobilního telefonu, registrační značky vozu nebo bankovního účtu je v dnešní době poměrně snadné. Stačí si vybrat to, co nás oslovuje nejvíce, které se nám zkrátka líbí nejen na pohled, ale také o nás cosi vypovídá.

čísla na atletické dráze

Nežli se pevně rozhodnete o vlastním zlatém čísle vašeho mobilu, zkuste si vyplnit své datum narození do „numerologické mřížky“ a zjistíte, které vlivy potřebuje spíše posílit, a s nimiž naopak v životě pracujete nejčastěji. Datum narození je totiž pro každého z nás svým způsobem klíčové pro volbu vlastní životní cesty, záměru a tužeb.

Numerická mřížka

Chybějící čísla – jak sestavit a vyplnit vlastní životní mřížku, zjistíte na mnoha webových stránkách zaměřených na numerologii. Vás by především mělo zajímat, které číslice ve vaší mřížce chybí. Na ta byste se měli zaměřit, aby vás mohly posílit v celistvém chápání světa kolem sebe. Když někomu schází kupříkladu dvojka a pětka, můžete si vybrat zlatá čísla např. 555 222.

barevná čísla

Posílení stávajícího vlivu – Čísla, které v mřížce naopak máte, můžete cíleně posílit volbou číslic mobilu a zesílit tím jejich vliv. Kupříkladu číslice 1 – 4 – 7 jsou tzv. „zemité“, posilují fyzickou aktivitu a zdatnost, řemeslnou zručnost a materiální zabezpečení. Opačným protipólem jsou číslice 3 – 6 – 9, tam se jedná spíše o zaměření umělecké, s podporou empatie a snahou o spolupráci v kolektivu nebo v nějaké skupině lidí (ve škole, v zaměstnání apod.)

Střed mřížky 2 – 5 – 8 bývá zaměřen na pocit svobody a svobodomyslného vyjádření vlastního života. Tyto číslice jsou skvělou volbou pro sportovce, milovníky cestování, dobrodružství a podobných profesí souvisejících s volností. Zlaté číslo sestavené z trojic pětek a osmiček je pak hodně emocionální a hodí se spíše k lidem otevřeným a extrovertním. Introvertům však mohou otevřít více své vlastní nitro a posílit kupříkladu partnerský vztah.