Bydlení v malém, soukromém a skromném domečku

Řešíte právě v této době otázku bydlení? Nevíte, jestli máte zvolit byt nebo dům? Zdali si přes hypotéku pořídit byt za nehorázné peníze nebo si raději postavit za podobné peníze dům? To je opravdu otázka, o které se dá dlouho přemýšlet, protože ceny nemovitostí jsou poměrně vysoké. Někteří ještě preferují koupi starého domku, který si zrekonstruují, jiní preferují žití v bytě v pronájmu. Pokud byste zvažovali nad domečkem, čili soukromým bydlením za rozumnou cenu, nechtěli platit miliardy za hypotéky, tak je možným řešením i mobilní dům. Malé, útulné a skromné bydlení pro páry, i rodiny s dětmi nebo i pro starší páry takzvaně na stáří.

Bude i Vašim snem pořízení mobilního domu? Můžete se přijít podívat na objekty skladem, široká škála různě velkých i různě vybavených mobilních domů, které si můžete projít a podívat se, jak se v nich žije.

Jistě Vás překvapí i fakt, že se nachází v našem hlavím městě. Využijte možnosti na pořízení mobilheimu Praha.

žena s dcerou v posteli

Mobilní dům se dá chápat jako chatka někam na zahradu s jednou místností, ale také jako celoroční ubytování, speciálně zateplené, ve kterém máte vše, co k životu potřebujete a můžete nakonec nechat domeček i zkolaudovat a získat číslo popisné. S nízkými měsíčními nálady na provoz, protože domy jsou zateplené speciální technologií, takže z nich neuniká zbytečně teplo a přes léto se tolik neoteplují, protože tato vrstva brání proti nasáknutí horkých letních teplot. A jelikož se jedná o menší typy objektů, tak i bydlení zde bývá většinou za příznivé, tedy nízké měsíční náklady na ostatní energie.

matka a děti na zahradě

Domeček si můžete nechat postavit úplně nový, v podstatě jako na zakázku. Některé parametry dokonce můžete měnit, ty které jsou v nabídce jako volitelné. Můžete si přát kompletně vybavený nebo bez vybavení. Existují i takové, které se podle fotografií dají velice snadno přiřadit k vysoce modernímu a luxusnímu stylu bytu. Jiné mohou být formou dřevostavby. Záleží na každém, kdo si co vybere.