Manželská postel z borovicového dřeva

Nábytek, jakým je manželská postel – je srdcem každé ložnice. Zpravidla zabírá nejvíce místa a nelze ji přehlédnout nejen díky své velikosti, ale i elegantnímu designu. Měla by ovšem oplývat i kvalitou a odolností, aby manželům sloužila několik let s tím, že si zachová svůj perfektní vzhled a stav.

A jestli jednu takovou hledáte i do vašeho domova, dřevěná postel 180 x 200 z masivu borovice osloví nejen vaši peněženku, ale i osobitý styl.

postel v ložnici

Dřevo vypovídá o životnosti

Žádný pár se za několik let po zakoupení nové postele nechce dostat do stádia, kdy bude nucen vyměnit dosavadní postel za novou a stabilnější. Naše masivní postele rozměrné velikosti vám poskytnou nejen pohodlí během vašeho spánku, ale i jistotu, že budou plnit svůj účel doživotně. Na výrobu těchto postelí používáme ty nejkvalitnější kousky dřeva a tím pádem vám poskytneme záruku, že s koupí jedné z nich budete nanejvýš spokojeni.

Přesvědčte se o tom, že i postel může být tím nejoblíbenějším nábytkem ve vašem domově a dopřejte sobě a vašemu protějšku takovou, která bude nejen esteticky lákavá, ale i výjimečná z hlediska své odolnosti.

dřevěná postel

Podívaná, která nikdy neomrzí

Chcete, aby vám pohled na vaši manželskou postel dělal i po letech pouze radost? V tom případě si z našeho sortimentu různých dekorů dřeva vyberte takový, který bude vypadat decentně, stylově, ale současně i luxusně, a to díky svému přírodnímu odstínu. Na výběr máte možnost zvolit si borovici, dub, olši nebo třeba bílou a šedou variantu.

Vzhled postele si můžete přizpůsobit vašim představám a rozhodnout se, zda dáte přednost čelu postele, rámu nebo naopak výplní pod ní. Dle vašeho vkusu vám dodáme do vašeho interiéru takovou, která se postará o to, aby vás pohled na ni nikdy neomrzel. Stačí se pouze rozhlédnout na místě, kde nalezete kvalitu, luxus v podobě přírodního materiálu a pevnost v podání dřeva, jakým je masiv.